INNOWACYJNE ZAGĘSZCZANIE WŁOSÓW

Laserbeamer Nano-system

Jest nowoczesną technologią, która dodaje włosom zarówno długości jak i objętości.
Zostały w niej połączone wszystkie dotychczasowe najlepsze techniki systemów HAIRDREAMS.

Po zabiegu włosy będą super płaskie, a dzięki niewyczuwalnym i niewidocznym miejscom połączeń dają fantastyczny i naturalny efekt. Sam zabieg jest bardzo szybki i prosty. Doczepienie 5 pasemek w tym samym czasie pozwala na uzyskanie czasu zabiegu 45 minut przy ok. 150 pasemkach. Dodatkowym plusem tego systemu jest jego trwałość pozwalająca na  noszenie przez około 8 miesięcy.

Włosy dostępne są w dwóch rodzajach jakości 5* lub 7*-gwiazdkowe

5*-gwiazdkowe włosy zostały wyprodukowane z wyselekcjonowanych ciemnych naturalnych włosów wysokiej jakości, a następnie delikatnie rozjaśnione w 24 godzinnym procesie, a kolejno farbowane. Włosy są pełne blasku, miękkie, sprężyste i idealnie się modelują. Czas noszenia do 8 miesięcy.

7*-gwiazdkowe włosy SPECJAL – są pozyskiwane ze szczególnie wysokiej jakości prawdziwych włosów typu europejskiego z naturalnym kolorem od czarnego do blond. Są one ręcznie selekcjonowane zgodnie z kolorem. Najwyższa jakość włosów z naturalnym, delikatnym połyskiem i wyjątkowym uczuciem noszenia. Zaleta ich noszenia jest możliwość noszenia do 1,5 roku dzięki możliwości Reboningu. Redukuje to koszty przedłużania włosów i można dłużej cieszyć się zdrowymi, lśniącymi i doskonale układającymi się włosami.

 

ZALETY NANO-SYSTEMU

– 150 pasemek założonych w ok.45 minut
– cudownie naturalna gęstość i długość włosów
– wysokiej jakości, błyszczące i sprężyste włosy
– super płaskie, niewyczuwalne miejsca łączeń
– naturalny wygląd
– czas noszenia do 8-miesięcy

Leave a Comment