Nasz salon świadczy również usługi w zakresie dermotrychologii, czyli dziedziny zajmującej się między innymi diagnostyką schorzeń skóry głowy i włosów, a także należytym postępowaniem terapeutycznym. Trycholog po postawieniu diagnozy dobiera odpowiednią kurację dopasowaną do każdego klienta.

Jak wygląda badanie?
Badanie skóry głowy i włosów odbywa się przy pomocy mikrokamery powiększającej obraz 200 razy, który jest wyświetlany na monitorze, a następnie analizowany przez trychologa. Dzięki temu możemy dokładnie zdiagnozować z jakim problemem skóry głowy mamy do czynienia, jaki jest stan mieszków włosowych. Badanie jest nieinwazyjne i bezbolesne. Po ustaleniu diagnozy trycholog ustala odpowiednią terapię na naturalnych preparatach.

Jakie schorzenia można leczyć?

  • łuszczyca
  • łojotokwe zapalenie skóry
  • przetłuszczanie
  • problemy cienkich i przerzedzonych włosów
  • eliminacja napięć skórnych
  • przerzedzanie lub wypadanie włosów

Po jakim czasie widać efekty?
Efekty kuracji widoczne są już po kilku zabiegach, w wielu przypadkach po ustaleniu diagnozy zalecane są produkty do kuracji domowej, dzięki czemu wizyty w gabinecie nie muszą być częste, a w wielu przypadkach wystarcza wizyta na badanie trychologiczne, a następnie kontorla po kuracji.

Ile to kosztuje?
Koszt badania trychoskopem wraz z wywiadem oraz diagnozą to 100zł, oraz około godziny czasu. Koszty preparatów leczniczych są zależne od rodzaju schorzenia oraz indywidualnych potrzeb klienta.

Jak można się umówić?
Zapraszamy na badanie do naszej Pani trycholog – Pani Angeliny
Można umówić się telefonicznie 507 053 011
Poprzez rezerwacje na stronie: www.studiomiszel.pl
lub poprzez messenger fb/studiomiszel